Co umíme?

Umíme dodat řešení na míru. Ne vždy je to tak, že koukneme a vidíme. Některé firemní problémy, brzdy nebo informace mohou být ukryté hluboko. My je ale najdeme. Výsledkem je informovanější management, odstraněný problém, efektivnější firma nebo nový kapitál. Na nás se můžete spolehnout.

Finanční analýzy a oceňování

V tomto se opravdu rádi rochňáme. Disponujeme týmem zkušených analytiků, ekonomů a soudních znalců. Zpracovávali jsme stovky analýz různého zaměření. Ať už chcete analyzovat specifický trh, konkurenci nebo predikovat tržní ukazatele, dodáme vám podrobný a metodologicky přesný rozbor. Odhalíme ve vašich finančních výkazech, co můžete zlepšit. Stejně tak umíme ocenit jakékoliv nemovitosti nebo podniky, ať už chcete koupit, prodat nebo uvažujete o fúzi.

Financování

Ve finančním sektoru se pohybujeme už čtvrtstoletí a umíme zajistit opravdu širokou paletu služeb týkající se financování podniků. Dokážeme emitovat dluhopisy, administrovat je a jako málokdo dokážeme zajistit i jejich prodej. Prokonzultujeme s vámi možnosti získání dotací. Pro fondy máme k dispozici vlastního depozitáře a dokážeme poradit i startupům.

Poradenství a optimalizace

Poradenstvím nemyslíme pouze služby M&A nebo due dilligence a optimalizací nemyslíme jen daňovou optimalizaci. Dokážeme auditovat a prošetřit vnitřní procesy, hospodářství a identifikovat rizika a příležitosti ve všech oblastech vaší společnosti. Náš přístup se vám bude líbit, protože se nebojíme jít přímo k meritu věci a navrhnout někdy i poměrně neortodoxní řešení.

Rozvoj, řízení a odměňování

Musíme si přiznat, že ne vše se točí kolem financí. Úspěšnou firmu nedělá jen dobré hospodaření, ale také dobré vztahy a správně nastavené firemní prostředí. Sami jsme v našich firmách na tuto oblast potřebovali experty a tak víme, že v těchto měkkých dovednostech není lehké rozeznat skutečného profíka od prodejců s horkou vodou. Několikrát jsme se spálili, ale nakonec jsme ty správné lidi našli. A ty vám doporučíme a navíc ohlídáme to, co víme, že ohlídat je potřeba.

Pojďme se potkat

Napište nám do formuláře, jaké služby poptáváte, a naplánujeme videokonferenci nebo vás pozveme na kafe na některou z našich poboček. První krok je jen na vás.

+420 538 705 748

info@cyrruscs.cz

Budova Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha

Budova Platinium, Veveří 111, Brno

Budova Smart Innovation Center SKELET, 28. října 111, Ostrava

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Budeme Vás kontaktovat zpět nejpozději do dvou pracovních dnů.