Financování

Potřebujete zajistit financování rozvoje vašeho podnikání? Jste na správné adrese. Nejenže vám poradíme nejlepší dostupnou cestu, ale díky propojení s CYRRUS, a.s. máme jedinečnou cestu k potenciálním investorům.

Emise akcií a dluhopisů

Nabízíme veškeré služby spojené s emisemi dluhopisů a akcií včetně prospektace či distribuce. V rámci skupiny CYRRUS máme s emisemi a prodejem mnohaleté zkušenosti s desítkami emisí. Umíme zařídit celý proces emise podlimitní i nadlimitní emise, umíme komunikovat s ČNB a centrálním depozitářem a máme klienty připravené investovat.

Start-upy

Postaráme se o formality, administrativu a financování, abyste měli čas na rozvoj geniálních myšlenek.

  • Založení společnosti – právní poradenství
  • Mentoring – nastavení businessové, finanční i marketingové strategie
  • Vedení účetnictví
  • Obstarávání kapitálu na rozjezd/rozvoj

Propojování investorů a prodejců

Skupina CYRRUS má 25 let zkušeností se sháněním klientů a umísťováním kapitálu. Potřebujete oslovit tisíce skutečných a aktivních investorů? My to umíme a můžeme Vám pomoci.

Dotace

Zajímá vás možnost čerpání financí z dotačních titulů? Po ruce máme experty, kteří se dotacemi zabývají mnoho let.

Zakládání fondů kvalifikovaných investorů

Přemýšlíte nad založením fondu kvalifikovaných investorů? Pomůžeme Vám s kompletní agendou založení fondů, hledáním investorů, správou fondu i hledáním vhodných investic pro nákup do fondu. A mimochodem využít můžete služeb našeho vlastního depozitáře, jehož služby nabízíme za bezkonkurenční ceny.

Kamil Kricner

Kamil Kricner

Od ukončení bakalářského studia v oblasti podnikového managementu se pohybuje na kapitálových trzích. Během 17 let pracoval na různých pozicích jako makléř, vedoucí oddělení makléřů až po ředitele pražské pobočky společnosti CYRRUS. V průběhu let měl, kromě obchodu, zodpovědnost za různé rozvojové projekty, včetně nastavení pracovních procesů a obchodních systémů pro společnost CYRRUS FX a implementaci této platební instituce do skupiny CYRRUS GROUP. V posledních 4 letech se věnuje zejména podnikovému poradenství v oblasti alternativního financování firem.

Pojďme se potkat

Napište nám do formuláře, jaké služby poptáváte, a naplánujeme videokonferenci nebo vás pozveme na kafe na některou z našich poboček. První krok je jen na vás.

+420 538 705 748

info@cyrruscs.cz

Budova Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha

Budova Platinium, Veveří 111, Brno

Budova Smart Innovation Center SKELET, 28. října 111, Ostrava

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Budeme Vás kontaktovat zpět nejpozději do dvou pracovních dnů.