Rozvoj a řízení společnosti

Každá společnost časem naráží na problémy s jejím vlastním růstem. Rozdíl mezi malou a střední společností je propastný. Začínají komunikační problémy, je potřeba vymýšlet odměňovací mechanismy a objevuje se i potřeba firemní kultury. My jsme si tím prošli a dokážeme vám poradit, na koho se obrátit a co si pohlídat.

Odměňovací mechanismy

Potřebujete správně a daňově efektivně motivovat své zaměstnance a zároveň zůstat v mantinelech aktuální legislativy? Máme zkušenosti s mnoha odměňovacími schématy od mezd, přes ekonomickou přidanou hodnotu až po opční programy.

Poradenství v oblasti marketingové komunikační a vizuální strategie

  • Potřebujete vylepšit komunikační strategii managementu dovnitř do firmy?
  • Potřebujete vylepšit image Vaší společnosti ve veřejném prostoru?
  • Potřebujete poladit vizuální prezentaci Vaší společnosti?
  • Nefungují Vám webové stránky jako klíčový pomocník businessu?
  • Potřebujete začít sledovat, jak se k Vám dostávají zákazníci?
  • Potřebujete zjistit nejefektivnější prodejní kanál?

Odpovědi na tyto otázky hledáme už 25 let. Pomůžeme vás nasměrovat správným směrem, domluvíme vám ty správné lidi a ohlídáme jejich práci.

Koučing

Komunikace uvnitř firmy je obvyklou brzdnou rozvoje. Ve skupině CYRRUS s tím máme bohaté zkušenosti a za 25 let existence jsme vytvořili soubor metod a technik, které vedou k vyšší efektivitě podnikání.

  • Identifikujeme pro vás firemní hodnoty
  • Stmelíme management
  • Poradíme, jak předávat informace mezi všemi úrovněmi firemní hierarchie
  • Identifikujeme a slabé stránky klíčových osob ve firmě
Marek Hatlapatka

Marek Hatlapatka

Vystudoval ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava. Po studiích nastoupil jako analytik akciových trhů do společnosti CYRRUS, a.s. Přes pozice hlavního analytika a hlavního investičního stratéga se v roce 2018 stal výkonným ředitelem společnosti CYRRUS. Má >15 let zkušeností z kapitálových trhů. Na analytických pozicích se 13 let věnoval oceňování firem, analýzám optimální kapitálové struktury, fúzím a akvizicím či finanční due dilligence podniků. Z pozice výkonného ředitele již třetí rok řídí firmu s více než 100 zaměstnanci, díky čemuž je připraven zákazníkům CCS poskytnout své zkušenosti v oblasti efektivního řízení firmy či její restrukturalizace.

Pojďme se potkat

Napište nám do formuláře, jaké služby poptáváte, a naplánujeme videokonferenci nebo vás pozveme na kafe na některou z našich poboček. První krok je jen na vás.

+420 538 705 748

info@cyrruscs.cz

Budova Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha

Budova Platinium, Veveří 111, Brno

Budova Smart Innovation Center SKELET, 28. října 111, Ostrava

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Budeme Vás kontaktovat zpět nejpozději do dvou pracovních dnů.