Nejsme korporát s extrémně drahým provozem, jsme spíše efektivní síť profesionálů

Jsme poradenský butik. Kopírovat velkou čtverku nechceme a nebudeme. Jsme přesvědčeni, že to jde i bez nažehlených kravat, drahých hodinek a nekonečného schůzovaní. Nejsme velká korporace a nemáme specialisty na všechno. Ale nejsme ani brouci pytlíci. Když se někde necítíme silní na 100 %, víme, na koho se obrátit. V kvalitě neděláme kompromisy. Sami jsme během uplynulého čtvrt století vybudovali úspěšné firmy ve složitých odvětvích a dalším pomáháme růst. Máme proto kontakty a dlouhodobé know-how. A nápady. Mnohdy i divoké. A hodně nás to baví. V tom je naše síla.

Naši lidé

Jiří Loubal

Jednatel

Jiří Loubal je autokratický dynamický manažer orientovaný na výkon, který ihned po studiích na Vysokém učení technickém, katedře ekonomiky a řízení strojírenské výroby založil se svým kamarádem svého prvního obchodníka s cennými papíry. V průběhu si doplnil vzdělání MBA na Brno Business School. Následně v roce 2001, po pádu newyorkských dvojčat a propadu kapitálových trhů, přišel zachránit CYRRUS, a. s., který byl v té době na huntě. Snadným přenastavením procesů firmy a změnou obchodní strategie se společnosti začalo dařit. Přicházely nové produkty a služby, a tak se CYRRUS za uplynulých 20 let proměnil z maržového obchodníka zejména na správce majetku.

‏‏‎ ‎

Marek Hatlapatka

Jednatel

Vystudoval ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava. Po studiích nastoupil jako analytik akciových trhů do společnosti CYRRUS, a.s. Přes pozice hlavního analytika a hlavního investičního stratéga se v roce 2018 stal výkonným ředitelem společnosti CYRRUS. Má >15 let zkušeností z kapitálových trhů. Na analytických pozicích se 13 let věnoval oceňování firem, analýzám optimální kapitálové struktury, fúzím a akvizicím či finanční due dilligence podniků. Z pozice výkonného ředitele již třetí rok řídí firmu s více než 100 zaměstnanci, díky čemuž je připraven zákazníkům CCS poskytnout své zkušenosti v oblasti efektivního řízení firmy či její restrukturalizace.

Kamil Kricner

Jednatel

Od ukončení bakalářského studia v oblasti podnikového managementu se pohybuje na kapitálových trzích. Během 17 let pracoval na různých pozicích jako makléř, vedoucí oddělení makléřů až po ředitele pražské pobočky společnosti CYRRUS. V průběhu let měl, kromě obchodu, zodpovědnost za různé rozvojové projekty, včetně nastavení pracovních procesů a obchodních systémů pro společnost CYRRUS FX a implementaci této platební instituce do skupiny CYRRUS GROUP. V posledních 4 letech se věnuje zejména podnikovému poradenství v oblasti alternativního financování firem.

Tomáš Menčík

Hlavní analytik

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, dvou studijních programů v USA a Lichtenštejnsku, působí ve finančním sektoru už 12 let. Na začátku kariéry pracoval v poradenské divizi firmy Deloitte, následně působil jako analytik v Penzijním fondu České pojišťovny. Od roku 2012 pracuje ve společnosti CYRRUS, kde se přes analytické pozice posunul na pozici finančního ředitele. V roce 2020 se stal soudním znalcem v oboru oceňování podniku. Z toho plynou i oblasti, ve kterých je Tomáš jako doma: oceňování firem, due dilligence, identifikace a nastavování KPIs, zajišťování externího financování nebo odměňovací schémata.

Kdo za námi stojí

CYRRUS GROUP
CYRRUS DEPOSITARY
CYRRUS INVEST

Pojďme se potkat

Napište nám do formuláře, jaké služby poptáváte, a naplánujeme videokonferenci nebo vás pozveme na kafe na některou z našich poboček. První krok je jen na vás.

+420 538 705 748

info@cyrruscs.cz

Budova Florentinum, Na Florenci 1, Praha

Budova Platinium, Veveří 115, Brno

Budova Smart Innovation Center SKELET, 28. října 111, Ostrava

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Budeme Vás kontaktovat zpět nejpozději do dvou pracovních dnů.