Nejsme korporát s extrémně drahým provozem, jsme spíše efektivní síť profesionálů

Jsme poradenský butik. Kopírovat velkou čtverku nechceme a nebudeme. Jsme přesvědčeni, že to jde i bez nažehlených kravat, drahých hodinek a nekonečného schůzovaní. Nejsme velká korporace a nemáme specialisty na všechno. Ale nejsme ani brouci pytlíci. Když se někde necítíme silní na 100 %, víme, na koho se obrátit. V kvalitě neděláme kompromisy. Sami jsme během uplynulého čtvrt století vybudovali úspěšné firmy ve složitých odvětvích a dalším pomáháme růst. Máme proto kontakty a dlouhodobé know-how. A nápady. Mnohdy i divoké. A hodně nás to baví. V tom je naše síla.

Naši lidé

Jiří Loubal

Jednatel

Jiří Loubal je autokratický dynamický manažer orientovaný na výkon, který ihned po studiích na Vysokém učení technickém, katedře ekonomiky a řízení strojírenské výroby založil se svým kamarádem svého prvního obchodníka s cennými papíry. V průběhu si doplnil vzdělání MBA na Brno Business School. Následně v roce 2001, po pádu newyorkských dvojčat a propadu kapitálových trhů, přišel zachránit CYRRUS, a. s., který byl v té době na huntě. Snadným přenastavením procesů firmy a změnou obchodní strategie se společnosti začalo dařit. Přicházely nové produkty a služby, a tak se CYRRUS za uplynulých 20 let proměnil z maržového obchodníka zejména na správce majetku.

‏‏‎ ‎

Marek Hatlapatka

Jednatel

Vystudoval ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava. Po studiích nastoupil jako analytik akciových trhů do společnosti CYRRUS, a.s. Přes pozice hlavního analytika a hlavního investičního stratéga se v roce 2018 stal výkonným ředitelem společnosti CYRRUS. Má >15 let zkušeností z kapitálových trhů. Na analytických pozicích se 13 let věnoval oceňování firem, analýzám optimální kapitálové struktury, fúzím a akvizicím či finanční due dilligence podniků. Z pozice výkonného ředitele již třetí rok řídí firmu s více než 100 zaměstnanci, díky čemuž je připraven zákazníkům CCS poskytnout své zkušenosti v oblasti efektivního řízení firmy či její restrukturalizace.

Kamil Kricner

Jednatel

Od ukončení bakalářského studia v oblasti podnikového managementu se pohybuje na kapitálových trzích. Během 17 let pracoval na různých pozicích jako makléř, vedoucí oddělení makléřů až po ředitele pražské pobočky společnosti CYRRUS. V průběhu let měl, kromě obchodu, zodpovědnost za různé rozvojové projekty, včetně nastavení pracovních procesů a obchodních systémů pro společnost CYRRUS FX a implementaci této platební instituce do skupiny CYRRUS GROUP. V posledních 4 letech se věnuje zejména podnikovému poradenství v oblasti alternativního financování firem.

Tomáš Menčík

Hlavní analytik

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, dvou studijních programů v USA a Lichtenštejnsku, působí ve finančním sektoru už 12 let. Na začátku kariéry pracoval v poradenské divizi firmy Deloitte, následně působil jako analytik v Penzijním fondu České pojišťovny. Od roku 2012 pracuje ve společnosti CYRRUS, kde se přes analytické pozice posunul na pozici finančního ředitele. Od roku 2013 je držitelem titulu CFA a v roce 2020 se stal soudním znalcem v oboru oceňování podniku. Z toho plynou i oblasti, ve kterých je Tomáš jako doma: oceňování firem, due dilligence, identifikace a nastavování KPIs, zajišťování externího financování nebo odměňovací schémata.

Kdo za námi stojí

CYRRUS GROUP
CYRRUS DEPOSITARY
CYRRUS INVEST

Pojďme se potkat

Napište nám do formuláře, jaké služby poptáváte, a naplánujeme videokonferenci nebo vás pozveme na kafe na některou z našich poboček. První krok je jen na vás.

+420 538 705 748

info@cyrruscs.cz

Budova Florentinum, Na Florenci 2116/15, Praha

Budova Platinium, Veveří 111, Brno

Budova Smart Innovation Center SKELET, 28. října 111, Ostrava

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Budeme Vás kontaktovat zpět nejpozději do dvou pracovních dnů.